Partnerystės analizė NĖRA apie vienas kito “PATAISYMĄ”.
Tai yra apie santykių dinamikos SUPRATIMĄ.
Kai tikrai suprantame, kad niekas nėra „sugedęs“ ir nėra ką taisyti nei manyje, nei kitame, ši analizė gali visiškai transformuoti jūsų santykius. Tiems, kas yra sąmoningai nusiteikę pažinti tai, ką energetiškai sukuriate partnerystėje, tikrai pastebėsi, kad užuot bandžius priversti kitą žmogų „sutalpinti į dėžutę“ pagal savo įsivaizdavimus, įsitikinimus, lūkesčius ir troškimus, Tu gali suteikti pagarbią erdvę kitam būti savimi.
Partnerių suderinamumas yra tik marketinginis triukas. Kiekviena partnerystė turi savo stiprybių ir iššūkių. BG5® sako, kad su sąmoningumu, kantrybe ir pagarba gali veikti bet koks partnerių derinys. Tik skirtingumo gerbimas ir vertinimas daro santykius tvirtus. Stabtelėkite momentui – koks būtų pasaulis, jei visi būtų tokie, kaip Tu? Ar nebūtų tokiame nuobodu? Ar nebūtų atsikartojamumo? Mes mokomės per skirtingumą, patiriame daug nuostabių dalykų būtent dėl įvairovės. Tai nėra blogis. Viskas yra apie savęs ir kito priėmimą bei toleranciją.
Suprasdami vienas kito ir partnerystės mechaniką, partneriai turi galimybę kurti verslą/gyventi/dirbti kartu, vietoj kaltinimo, gėdinimo, kivirčų ar kovos.
Partnerystės žemėlapyje analizuojami šie kodai:
1. Kiekvieno Individuali prigimtis. Tai atskira kiekvieno partnerio prigimties apžvalga.
2. Bendra Partnerystės tema. Kiek galima jūsų partnerystėje atsipalaiduoti, o kiek yra „darbo“, kiek energijos reikia įdėti, kad ji veiktų.
3. Elektromagnetinės jungtys. Kur ir kodėl įvyksta trauka, kodėl įsižiebė ta „kibirkštėlė“, kuomet jūs susitikote. Tai yra vietos jūsų Partnerystės žemėlapyje, per kurias arba jūsų partnerystė spindi, arba, jei peržengsite savo ribas, galite patekti į bėdą.
4. Kompromisai. Tai vietos, kur paprastai gali kilti konfliktas, nes kompromise esantis partneris gali bandyti perdėtai kompensuoti arba nesąmoningai konkuruoti su savo partneriu, gali jaustis nepakankamai geras ir negerbiamas partnerio, gali sukelti jausmą, kad kitas kažką daro tyčia.
5. Dominavimas. Tai yra tai, ką turi tik vienas iš jūsų. Ši vieta parodo, kokie jūs esate skirtingi. Tai yra apie tai, kur „žydi“ Tavo partneris, kuom ji(s) kitoks.
6. Bendrystė. Vieta, kur jaučiate giminystę su savo partneriu, atpažįstamumą. Čia jūs nekonkuruojate, tiesiog tai yra vieta, kur jūs vienas kitą gerai suprantate.
7. Emocinė dinamika. Kaip keičiasi emocionalumo tema, kuomet esate kartu. Tai labai jautri vieta, kur galima pamatyti kuris partneris yra emocinių spalvų generatorius, o kuris yra linkęs į ramų toną ir nežino ką su tomis spalvomis daryti.
8. Komunikacijos dinamika. Kaip keičiasi balso raiška partnerystėje: kieno balso išraiška yra dominuojanti, kas potencialiai yra „primetama“ kitam partneriui, iš kurio partnerio apskritai kyla balsas, t.y. kas yra „atstovas spaudai“ jūsų partnerystėje.
9. Verslo Rolės – kas yra mano „darbas“, o kas ne partnerystėje. Kaip efektyviai pasisikirstyti rolėmis ir atsakomybėmis veikloje/versle.
Galimi 2 konsultacijų variantai:
- Asmeninės Partnerystės žemėlapis (1-8 kodai) – kaina 350eur, trukmė 2-2,5val.
- Verslo Partnerystės žemėlapis (1-9 kodai) – kaina 400eur, trukmė ~2,5val.