Partnerystės analizė

COY posts (1) (1)

BG5® Partnerių analizės grožis yra tame, kad galite pamatyti Energijų Dinamiką Partnerystėje – pamatyti partnerystės stiprybes ir iššūkius, kas jus traukia būti/veikti kartu, kur yra „karšti“ taškai. Tai suteikia galimybę žinoti partnerystės spąstus, išvengti nesusipratimų bei nepriimti dalykų asmeniškai, suteikia galimybę pasinaudoti vienas kito stipriosiomis savybėmis. Tai ne tik „akis atverianti“ patirtis, bet ir rekomendacijos, parodančios kaip panaudoti jūsų partnerystės potencialą.

 

Partnerystės analizė naudinga tiek pradedant partnerystę, tiek esant bet kuriame jos etape, taip pat leidžia pasirinkti tinkamą partnerį veiklai arba sustiprinti esamos partnerystės santykius, suvokiant ir įveikiant susidariusias kliūtis per sąmoningą vienas kito pamatymą, bei pamatymą kokį trečią kūrinį sukuria du žmonės, nes čia 1+1=3. Taip sustiprinamas santykis tiek romantinėse, tiek verslo partnerystėse, tiek esant spygliuotiems kolegų santykiams, tiek norint vadovui ir darbuotojui suprasti kaip jie veikia vienas kitą.

COY posts (1) (1)

Partnerystės analizė NĖRA apie vienas kito “PATAISYMĄ”.

Tai yra apie santykių dinamikos SUPRATIMĄ.

Kai tikrai suprantame, kad niekas nėra „sugedęs“ ir nėra ką taisyti nei manyje, nei kitame, ši analizė gali visiškai transformuoti jūsų santykius. Tiems, kas yra sąmoningai nusiteikę pažinti tai, ką energetiškai suskuriate partnerystėje, tikrai pastebėsite, kad užuot bandę priversti kitą žmogų „sutalpinti į dėžutę“ pagal savo įsivaizdavimus, įsitikinimus, lūkesčius ir troškimus, jūs galite suteikti pagarbią erdvę kitam būti savimi.

Partnerių suderinamumas yra tik marketinginis triukas. Kiekviena partnerystė turi savo stiprybių ir iššūkių. BG5® sako, kad su sąmoningumu, kantrybe ir pagarba gali veikti bet koks partnerių derinys. Tik skirtingumo gerbimas ir vertinimas daro santykius tvirtus. Stabtelėkite momentui – koks būtų pasaulis, jei visi būtų tokie, kaip Tu? Ar nebūtų tokiame nuobodu? Ar nebūtų atsikartojamumo? Mes mokomės per skirtingumą, patiriame daug nuostabių dalykų būtent dėl įvairovės. Tai nėra blogis. Viskas yra apie savęs ir kito priėmimą bei toleranciją.

Suprasdami vienas kito ir partnerystės mechaniką, partneriai turi galimybę kurti verslą/gyventi/dirbti kartu, vietoj kaltinimo, gėdinimo, kivirčų ar kovos.

 

Partnerystės žemėlapyje analizuojami šie kodai:

 

1. Kiekvieno Individuali prigimtis. Tai atskira kiekvieno partnerio prigimties apžvalga.

2. Bendra Partnerystės tema. Kiek galima jūsų partnerystėje atsipalaiduoti, o kiek yra „darbo“, kiek energijos reikia įdėti, kad ji veiktų.

3. Elektromagnetinės jungtys. Kur ir kodėl įvyksta trauka, kodėl įsižiebė ta „kibirkštėlė“, kuomet jūs susitikote. Tai yra vietos jūsų Partnerystės žemėlapyje, per kurias arba jūsų partnerystė spindi, arba, jei peržengsite savo ribas, galite patekti į bėdą.

4. Kompromisai. Tai vietos, kur paprastai gali kilti konfliktas, nes kompromise esantis partneris gali bandyti perdėtai kompensuoti arba nesąmoningai konkuruoti su savo partneriu, gali jaustis nepakankamai geras ir negerbiamas partnerio, gali sukelti jausmą, kad kitas kažką daro tyčia.

5. Dominavimas. Tai yra tai, ką turi tik vienas iš jūsų. Ši vieta parodo, kokie jūs esate skirtingi. Tai yra tai, kur „žydi“ jūsų partneris ir jūs tai pastebėsite.

6. Bendrystė. Vieta, kur jaučiate giminystę su savo partneriu, atpažįstamumą. Čia jūs nekonkuruojate, tiesiog tai yra vieta, kur jūs vienas kitą gerai suprantate.

7. Emocinė dinamika. Kaip keičiasi emocionalumo tema, kuomet esate kartu. Tai labai jautri vieta, kur galima pamatyti kuris partneris yra emocinių spalvų generatorius, o kuris yra linkęs į ramų toną ir ką su tuo „daryti“.

8. Komunikacijos dinamika. Kaip keičiasi balso raiška partnerystėje: kieno balso išraiška yra dominuojanti, kas potencialiai yra „primetama“ kitam partneriui, iš kurio partnerio apskritai kyla balsas, t.y. kas yra „atstovas spaudai“ jūsų partnerystėje.

9. Verslo Rolės – kas yra mano „darbas“, o kas ne partnerystėje. Kaip efektyviai pasisikirstyti rolėmis ir atsakomybėmis veikloje/versle.

 

 

Galimi 2 konsultacijų variantai:

  1. Asmeninės Partnerystės žemėlapis (1-8 kodai) – kaina 350eur, trukmė 2-2,5val.
  2. Verslo Partnerystės žemėlapis (1-9 kodai) – kaina 400eur, trukmė ~2,5val.

Kiekviena konsultacija apima:

• Konsultaciją gyvai Vilniuje arba nuotoliu (Zoom platforma)
• Rašytinė analizė (pdf formatu) su svarbiausia jūsų partnerystės sesijos informacija
• Konsultacijos įrašą (mp4 formatu), kurį laikui bėgant galėsite perklausyti, kad gautumėte turėti papildomų įžvalgų.
Viskas, ką jums reikia su savimi turėti konsultacijos metu – tai jūsų sąmoningumas, noras geriau pažinti save ir savo partnerį bei atvirumas informacijai.

 

* Svarbu!

Konsultacija ruošiama remiantis tiksliais jūsų gimimo duomenimis. Duomenys renkami ir saugojami pagal BDAR reikalavimus: Privatumo politika