Apie mane

Businessportrait 3

Esu Skirmantė Juknė, sertifikuota BG5® Veiklos ir verslo konsultantė bei Codes Of You konsultavimo agentūros įkūrėja. Esu tarnystėje žmonėms primenant kas jie tokie iš tiesų yra ir turiu tikslą tęsti BG5 Verslo Instituto misiją – padėti atskleisti mūsų unikalius talentus, įgimtas savybes ir kūrybiškumą, kad žinotume, kaip geriausiai galime save realizuoti. BG5® įrankį kasdien savo konsultacinėje veikloje naudoju nuo 2018 metų.

 

Verslo įmonėse dirbau 17 metų. Sekėsi labai gerai, greitai kilau karjeros laiptais, turėjau daug atsakomybių būdama komandos nariu, komandos vadovu, organizacinių pokyčių vadovu, projekto vadovu bei kitose rolėse. Daug ko išmokau, buvo smagu ir įdomu, bet ilgainiui entuziazmas geso, „perdegimai“ veikloje tapo nuolatine mano būsena, tad neapleido jausmas, kad kažkas mano veiklos pasaulyje turi būti organizuojama kitaip, tik neįsivaizdavau kas tai galėjo būti ir kaip tai rasti. Ieškojimai užtruko maždaug penkerius metus, per kuriuos išbandžiau eilę skirtingų sistemų, bandant suvokti kas aš esu ir ką savo gyvenime turiu daryti, kad jausčiausi įsiprasminusi, laiminga ir sveika.

Businessportrait 3

Kuomet, 2017 m. susidūriau su BG5® (Human Design for Business), gavau visus reikiamus atsakymus apie tai, kas aš esu, kam skirta mano energija ir kokia kryptimi galiu ją naudoti, kad išpildyčiau savo potencialą kuo pilniau. Mane taip sužavėjo šio įrankio sudėtingumas, tikslumas, o ypač praktiškas pritaikomumas, kad nėriau su entuziazmu gilintis į šią sistemą. Nesvarsčiau apie jokį atsiperkamumą, nekreipiau dėmesio į baimes ar aplinkinių abejones, aš visa savimi mačiau didžiulę prasmę ir mėgavausi tuo, ką dariau (ir darau). Aš gavau atsakymus į man rūpimus klausimus – kaip ir kur man save realizuoti – ir tikiu, kad mano, kaip BG5® konsultantės indėlis pasauliui yra labai vertingas. Žinau, kad galiu padėti prisiminti save, atrasti savo Sėkmės Kodus – savo unikalumą, stipriąsias puses, savo spąstus, gyvenimo/veiklos temas, galiu padėti komandoms geriau pažinti vieniems kitus, pamatyti kas yra „mano darbas“, o kas ne, padėti vadovams parodyti tiek esamų komandos narių, tiek samdomų prigimtinius potencialus bei taip sukurti sveikesnę darbo aplinką.

 

Mano Veiklos Tipas yra Patarėjas, tad turiu prigimtinį gebėjimą pamatyti platesnį vaizdą, atpažinti kito žmogaus dovanas ir talentus, pajusti kiekvieno vertę bei autentišką grožį. Mano viso Gyvenimo ir Veiklos esminė tema yra Kryptis, t.y. atrsati savo individualią kryptį ir padėti pamatyti savo kryptį kitiems, kurią didžiąja dalimi realizuoju šio įrankio pagalba. Mano prigimtinis „kostiumas“ yra eksperto, autoriteto savo kompetencijos srityje, tad į šią sistemą gilinuosi labai detaliai ir atsakingai. Turiu vieną nuostabią prigimtinę kokybę – provokuoti tikrumą savyje ir kituose, tad esu tikra, kad mano įžvalgos jums tikrai bus naudingos.

 

 

 

Su taika, džiaugsmu ir entuziazmu gyvenimui,

Skirmantė Juknė

BG5® Instituto Sertifikatai

Akreditavimas nėra tik statusas – tai yra įsipareigojimas siekti meistriškumo. Tai yra žinios ir profesionalumas, kur žmogaus prigimtis asimiliuojama į vientisą paveikslą, apjungiant daugybę prigimties aspektų. Kaip kvalifikuota šio įrankio konsultantė, galiu užtikrinti kokybę, nes buvau apmokyta per struktūrizuotą mokymo programą bei nuolat gilinu savo žinias, supratimą ir asimiliacijos meistriškumą.

 

Esu sertifikuota BG® Verslo Instituto, IACET akredituoto edukavimo paslaugų teikėjo:

Veiklos ir Verslo analitikė ir konsultantė

Gyvenimo ir Veiklos Ciklų analitikė ir konsultantė

Asmeninio Klestėjimo Potencialo  vedlė

 

Licencija duoda jums garantiją, kad žinias įgijau sistemingai ir iš originalaus šaltinio, o ne iš interneto platybių surinktų padrikų informacijos gabalų, kurie neretai yra kažkieno asmeninės interpretacijos, dažnai iškraipytos. Visuomet rekomenduoju rinktis tik sertifikuotą GB5® ar Human Design analitiką konsultantą.