CV prisistatymas

COY posts (3)

CV arba KAS AŠ ESU prisistatymo aprašymas.

 

Kiek kartų ieškojai tobulo Reziumė (CV) šablono?

Kiek kartų daireisi internete pasiūlymų kaip apibūdinti save, kaip pristatyti savo profilį?

 

Greičiausiai daugelis yra naudoję CV šablonuose siūlomas asmenines savybes „komunikabilus, greitai prisitaikantis, kruopštus, atidus, iniciatyvus, moku dirbti ir komandoje, ir individualiai“ ir panašiai. O kas, jei jūs visiškai nesate kruopštus ir atidus detalėms, o skirtas savo socialinio bendravimo dovaną įdarbinti žmonių organizavime? O kas, jei jūs visiškai neiniciatyvus, o jums labiau tinka laukti užduoties paskyrimo ar kvietimo? Tuomet nusivilia tie, kurie jumis patikėjo, bei nusiviliate savo darbu ir jūs patys, nes tai, ką darote, bandote dirbtinai išsiugdyti.

COY posts (3)

Turbūt esate bandę ir savęs prisistatymą „pritempti“ prie Darbo pasiūlymo reikalavimų. Ar jaučiatės gerai, kai taip ir lieka nepastebėti ir neišnaudoti jūsų prigimtiniai potencialai, tai, kas jums einasi natūraliai lengvai.

BG5® įrankio pagalba galima parengti jūsų (ir tik jūsų) Asmeninio bei Veiklos (Karjeros) profilio aprašymą, akcentuojant tai, kur esate iš prigimties stipriausiai, aprėpiant jūsų Veiklos tipą, informacijos asimiliacijos būdą, aplinkos stilių, veiklos roles grupėse/įmonėse, pagrindinę gyvenimo temą.

O kai jūsų aprašymas atitinka tai, ką jūs transliuojate energetiškai interviu metu, tuomet jaučiamas susilygiavimas ir pasitikėjimas tarp to, ką rašote ir kas esate.

 

Aprašymą sudaro ~100-200 žodžių.

Kaina 120eur.

 

* Svarbu!

CV prisistatymo aprašymas …
* gali būti atliekamas pasirinktinai – lietuvių arba anglų kalba;
* pateikiamas pdf ir word formatu, kad prireikus galėtumėte atlikti pakeitimus;
* nenurodo tikslios profesijos;
* ruošiama remiantis jūsų gimimo duomenimis. Duomenys renkami ir saugojami pagal BDAR reikalavimus: Privatumo politika