Privatumo politika

Sąvokos.

Kūrybingas protas (toliau naudojama kaip “mes”, “mus”, “mūsų”) valdo svetainę codeofyou.com ir teikia konsultavimo paslaugas (“Paslaugos”) ir yra įsipareigojęs gerbti ir saugoti jūsų privatumą.
Mes parengėme šią privatumo politiką („Privatumo Politika“), kad pristatytume, kaip mes naudojame ir saugome jus identifikuojančius duomenis („Asmens Duomenys“).
Sąvokos „jūs“, „jus“ ir „jūsų“ reiškia bet kurį asmenį ar subjektą, kuris naudojasi svetaine.

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas.

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas.

Atitikimas BDAR (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) mums yra labai svarbus siekiant išlikti stabiliu bei patikimu konsultantu. Siekiame, jog su mumis pasidalinę asmens duomenimis, jaustumėtės užtikrinti, jog jūsų duomenimis rūpinamės ir tvarkome laikydamiesi BDAR standartų.
Mes renkame tik tuos asmens duomenis, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti. Mes galime paprašyti jūsų:
vardo ir pavardės,
elektroninio pašto adreso,
telefono numerio,
lyties,
lokacijos,
gimimo informacijos (vieta, data ir laikas).

Mes galime naudoti jūsų pateiktą asmeninę informaciją tokiais tikslais:

atsakant į jūsų klausimus,
siunčiant jums informaciją elektroniniu laišku, susijusią su mūsų paslaugomis, arba, tą informacija, kuri, mūsų manymu, gali jums būti naudinga,
informuojant apie mūsų paslaugas ir produktus,
Teikiant užsakytas paslaugos, tvarkant mokėjimo operacijas ir išrašant sąskaitas,
Kreipiantis į jus, norėdami gauti atsiliepimus apie mūsų paslaugas,
Teikiant klientų aptarnavimo paslaugas.

Asmens duomenų saugojimas.

„Kūrybingas protas“ saugo jūsų Asmens Duomenis tik tiek, kiek tai būtina šioje Privatumo Politikoje nustatytiems tikslams įvykdyti, bet ne ilgiau kaip 6 mėnesius po Asmens Duomenų pateikimo – tuomet jūsų informacija bus ištrinta. Išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami vidaus tyrimams ar (ir) analizei. Tuomet mes saugome tik jūsų gimimo informaciją, o failo vardas yra apsaugotas kodavimu, naudojant simbolių sekas, tokias kaip „IRA1,2,…“ (Internal Research and Analysis).

Asmeninių duomenų platinimas.

Įsipareigojame neperduoti ir neparduoti jūsų asmeninės informacijos – Asmens Duomenų.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika.

Mes stengiamės atnaujinti šią Privatumo Politiką ir retkarčiais galime atlikti pakeitimus. Paskutinė šio dokumento atnaujinimo data yra rodoma šio puslapio apačioje. Mes raginame jus periodiškai peržiūrėti šią Privatumo Politiką, kad būtumėte informuoti apie tai, kaip mes saugome jūsų Asmens duomenis. Jūsų naudojimasis svetaine „www.codesofyou.com“ reiškia jūsų sutikimą su šia Privatumo Politika ir visais jos atnaujinimais.

Susisiekite su mumis.

Jei turite klausimų ar abejonių dėl šios privatumo politikos, susisiekite su mumis el. paštu: info@codesofyou.com